Rekuperacja

Rekuperacja to nowoczesny sposób na ogrzewanie budynków. Dzięki tej technologii można skutecznie odzyskiwać ciepło z powietrza wywiewanego z wnętrza, które następnie przekazywane jest do świeżego powietrza nawiewanego do wnętrza. 

 

SZCZEGÓŁY

REKUPERACJA

Rekuperacja to nowoczesny sposób na ogrzewanie budynków. Dzięki technologii wykorzystanej w rekuperacji można obniżyć koszty ogrzewania nawet o 50%. Rekuperacja jest szczególnie skuteczna w nowych – szczelnych budynkach, bowiem zbyt wysoka szczelność zwykle wiąże się z problemem nadmiernej wilgoci, co z kolei prowadzi do powstawania groźnych dla zdrowia grzybów i pleśni. Rekuperacjapoprawia jakość powietrza, usuwając z niego alergeny, strzępki grzybów i nadmierną wilgoć.

Dzięki zastosowaniu rekuperacji można nie tylko oddychać zdrowym powietrzem, ale także przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego. Obsługa całego systemu jest wyjątkowo wygodna.

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i montażu instalacji wentylacyjnych wyposażonych w rekuperatory. Pomagamy w doborze optymalnych urządzeń do rekuperacji, dlatego wybierając naszą obsługę, uzyskują Państwo kompleksowe wsparcie z indywidualnie dopasowaną ofertą.

Zalety rekuperacji:

ZDROWIE

Usuwa problem wilgoci, grzybów, wirusów, alergenów czy dwutlenku węgla oraz reguluje wilgotność powietrza, tym samym poprawiając samopoczucie.

OSZCZĘDNOŚĆ

Obniża koszty ogrzewania nawet o 50%, pozwala na zrezygnowanie z droższych okien, a także z budowy wszystkich lub części kominków do wentylacji grawitacyjnej.

WYGODA

Usuwa problem zaparowanych szyb, zbyt dużej wilgotności powietrza, a także eliminuje obecność insektów.

Kontakt

Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę i odpowiemy na wszelkie pytania. Zapraszamy do kontaktu:

NAPISZ DO NAS